Eva Minge i Michał Doroszkiewicz Moc Czekoladowej Pisanki

Mistrzowskie Talenty w służbie dzieciom. Moc czekoladowej pisanki!
Licytacja czekoladowych pisanek wykonanych przez Mistrzów Cukiernictwa , a zaprojektowanych przez znane Osobistości, których pasje oraz zainteresowania stały się inspiracją do wykonania wielkanocnych dzieł sztuki.
Osobistościami, które zaprojektowały pisanki w poprzednich edycjach są: Anna Komorowska – małżonka Prezydenta RP, Kamil Stoch, Małgorzata Socha, Michał Żebrowski, Ewa Minge, Rafał Królikowski,  Joanna Przetakiewicz,  Gen. Mirosław Hermaszewski, Anna Orska, Maja Popielarska, Maciej Kurzajewski, Agnieszka Cegielska, Dorota Gardias i Agnieszka Maciejak.

Aukcja jest wspólną inicjatywą Fundacji  Mają Przyszłość oraz wielu czołowych Mistrzów Czekolady m.in. Janusza Profusa, Joanny Klimas-Profus, Tomasz Deker, Bożena Sikon – Wojtal, Pawła Małeckiego czy Aleksandry Sowy. Dochód z licytacji jest zawsze przeznaczony na potrzeby dzieci  – Podopiecznych Fundacji Mają Przyszłość.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ AKCJI CHARYTATYWNEJ!

Eva Minge i Michał Doroszkiewicz

Licytuj! Obecna cena: 2200.00 PLN

Autorzy

Eva Minge

„Pisanka, którą zaprojektowałam jest połączeniem sztuki jubilerskiej i cukierniczej. Chciałabym, aby była przyjemna wizualnie, bo smakowita będzie z pewnością. Jeżeli będzie cieszyła oko to może ze względów estetycznych uniknie zjedzenia Marzy mi się takie jajo, które będzie kusiło tak samo zmysł wzroku, co i smaku. Mała wojna wewnętrzna dla szczęśliwego posiadacza pisanki na emocje i mnóstwo radości z powodu dobrego uczynku, za który otrzyma „małe” cukiernicze dzieło sztuki”

Michał Doroszkiewicz

Wykładowca w Akademii Zeelandia, doradca kreatywny w firmie Zeelandia. Mistrz Świata i Polski Młodych Cukierników, zdobywca III miejsca na Lodowym Pucharze Świata w Rimini 2014rCoppa del Mondo della Galateria. Wielokrotny reprezentant kraju  w Coupe du Monde de la Patesserie w Lyon oraz  Culinary World Cup w Erfurt – brązowy medalista. Trener młodych cukierników oraz uczniów szkół cukierniczych na konkursy krajowe i międzynarodowe. Zdobyte doświadczenie jako Head Pastry Chef w restauracji MICHELIN* stared oraz własne odkrywanie kreacji smaków i stylizacji produktów cukierniczych uczyniło go ekspertem cukiernictwa restauracyjnego. Juror w krajowych i międzynarodowych konkursach cukierniczy.

Licytuj! Obecna cena: 2200.00 PLN

O pisance

Pisanka zostanie zlicytowana na rzecz Fundacji ISKIERKA.Fundacja ISKIERKA działa na rzecz dzieci z chorobą nowotworową. Prezes fundacji – Jolanta Czernicka- Siwecka, której syn także zmagał się z białaczką – jest laureatką Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta w kategorii Działalność Społeczna 2014. Fundacja wspiera ponad 500 podopiecznych, w trakcie i po leczeniu onkologicznym poprzez innowacyjne projekty terapeutyczne i integracyjne oraz rehabilitację.ISKIERKA prowadzi działania systemowe tj. zakup sprzętu medycznego, remonty dziecięcych oddziałów szpitalnych, finansowanie badań z zakresu diagnostyki onkologicznej. Tworzy innowacyjne projekty z obszaru CSR, prowadzi akcje i kampanie społeczne, organizuje szkolenia oraz konferencje i seminaria eksperckie. Posiada status OPP od 2006 r.
Fundacja ISKIERKA na rzecz dzieci z chorobą nowotworową
ul. Daimlera 2, 02-460 Warszawa.
Biuro: ul. Urbanowicza 19, 41-500 Chorzów
KRS: 0000248546
Tel. 32 241 26 65; e-mail: biuro@fundacjaiskierka.pl
www.fundacjaiskierka.pl
logo_iskierka

Galeria

Licytuj! Obecna cena: 2200.00 PLN
Zdjęcia pisanek wykonał:


Zamknij
Nie tracę czasu, wpisujęi zapisuję się na newsletter Fundacji

WYBRANY NEWSLETTER:

Witaj w gronie Przyjaciół Dzieci Fundacji Mają Przyszłość!
Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!

Otrzymasz od 6 do 12 wiadomości rocznie.
Odbierz pocztę i potwierdź subskrypcję do newslettera.
Zamknij
Pomóż nam pomagać dzieciom!
Pomóż dziś lub zostań z nami na dłużej!
Możesz ustanowić niewielkie, ale stałe zlecenie
na swoim rachunku bankowym. Warto pomagać!

Alior Bank SA ul. Łopuszańska 38d 02-232 Warszawa
Nr konta: 65 2490 0005 0000 4520 4418 9818
tytuł jednorazowego przelewu tradycyjnego lub zlecenia stałego:
”na cele statutowe-darowizna”

Wpłaty z zagranicy
SWIFT / BIC Alior Banku: ALBPPLPW

Wpłaty w walucie EURO (IBAN)
PL 69 2490 0005 0000 4600 1195 6471
Wpłaty w pozostałych walutach (IBAN):
PL 87 2490 0005 0000 4600 6190 6006

WPŁACAM

DALEJ »

Wybrana kwota


« wstecz
brain made by 813.pl