Piotrek – 10-latek uwięziony na wózku w pokoju Moc Czekoladowej Pisanki

Mistrzowskie Talenty w służbie dzieciom. Moc czekoladowej pisanki!
Licytacja czekoladowych pisanek wykonanych przez Mistrzów Cukiernictwa , a zaprojektowanych przez znane Osobistości, których pasje oraz zainteresowania stały się inspiracją do wykonania wielkanocnych dzieł sztuki.
Osobistościami, które zaprojektowały pisanki w poprzednich edycjach są: Anna Komorowska – małżonka Prezydenta RP, Kamil Stoch, Małgorzata Socha, Michał Żebrowski, Ewa Minge, Rafał Królikowski,  Joanna Przetakiewicz,  Gen. Mirosław Hermaszewski, Anna Orska, Maja Popielarska, Maciej Kurzajewski, Agnieszka Cegielska, Dorota Gardias i Agnieszka Maciejak.

Aukcja jest wspólną inicjatywą Fundacji  Mają Przyszłość oraz wielu czołowych Mistrzów Czekolady m.in. Janusza Profusa, Joanny Klimas-Profus, Tomasz Deker, Bożena Sikon – Wojtal, Pawła Małeckiego czy Aleksandry Sowy. Dochód z licytacji jest zawsze przeznaczony na potrzeby dzieci  – Podopiecznych Fundacji Mają Przyszłość.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ AKCJI CHARYTATYWNEJ!

Piotrek – 10-latek uwięziony na wózku w pokoju

Piotruś  jest sympatycznym ośmiolatkiem.Ma miłą,ładną buzię, na której nie widać choroby. Piotruś cierpi na mózgowe porażenie dziecięce,padaczkę,ma problemy ze wzrokiem oraz ortopedyczne. Mimo skończonych 8 lat-nie chodzi, nie mówi, używa pampersów i jest całkowicie zależny od pomocy drugiej osoby.

Wymaga stałej,wielopłaszczyznowej rehabilitacji. Piotruś korzysta z wózka inwalidzkiego, krzesełka rehabilitacyjnego, butów ortopedycznych, aparatów stabilizujących stopy,chodzika NF-Walker. Przyjmuje także bardzo dużą ilość leków na padaczkę, suplementów, odżywek wysokoenergetycznych, preparatów osłonowych, zwiększających odporność, chroniących wątrobę i nerki. Wydatki z tym związane są olbrzymie i nie jest w stanie ich udźwignąć mama, która sama wychowuje Piotrusia.

Chłopczyk mieszka w starym domu,który nie jest dostosowany do jego dysfunkcji. Są w nim progi, zbyt wąskie drzwi. Noszenie kilkudziesięciokilogramowego Piotrka po całym mieszkaniu jest już niestety ponad siły mamy. Ponieważ wydatki związane z niepełnosprawności Piotrusia są bardzo duże – nie jest w stanie wyremontować starego domu, by zlikwidować bariery ograniczające potencjał rozwojowy Piotrusia i zmuszającego go do przebywania w jednym pokoju. Chcemy umożliwić mu usunięcie barier, które sprawiły, że pokój jest więzieniem.

Zdjęcia pisanek wykonał:
Zamknij
Nie tracę czasu, wpisujęi zapisuję się na newsletter Fundacji

WYBRANY NEWSLETTER:

Witaj w gronie Przyjaciół Dzieci Fundacji Mają Przyszłość!
Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!

Otrzymasz od 6 do 12 wiadomości rocznie.
Odbierz pocztę i potwierdź subskrypcję do newslettera.
Zamknij
Pomóż nam pomagać dzieciom!
Pomóż dziś lub zostań z nami na dłużej!
Możesz ustanowić niewielkie, ale stałe zlecenie
na swoim rachunku bankowym. Warto pomagać!

Alior Bank SA ul. Łopuszańska 38d 02-232 Warszawa
Nr konta: 65 2490 0005 0000 4520 4418 9818
tytuł jednorazowego przelewu tradycyjnego lub zlecenia stałego:
”na cele statutowe-darowizna”

Wpłaty z zagranicy
SWIFT / BIC Alior Banku: ALBPPLPW

Wpłaty w walucie EURO (IBAN)
PL 69 2490 0005 0000 4600 1195 6471
Wpłaty w pozostałych walutach (IBAN):
PL 87 2490 0005 0000 4600 6190 6006

WPŁACAM

DALEJ »

Wybrana kwota


« wstecz
brain made by 813.pl