Pomagam – kupuję! Moc Czekoladowej Pisanki

Mistrzowskie Talenty w służbie dzieciom. Moc czekoladowej pisanki!
Licytacja czekoladowych pisanek wykonanych przez Mistrzów Cukiernictwa , a zaprojektowanych przez znane Osobistości, których pasje oraz zainteresowania stały się inspiracją do wykonania wielkanocnych dzieł sztuki.
Osobistościami, które zaprojektowały pisanki w poprzednich edycjach są: Anna Komorowska – małżonka Prezydenta RP, Kamil Stoch, Małgorzata Socha, Michał Żebrowski, Ewa Minge, Rafał Królikowski,  Joanna Przetakiewicz,  Gen. Mirosław Hermaszewski, Anna Orska, Maja Popielarska, Maciej Kurzajewski, Agnieszka Cegielska, Dorota Gardias i Agnieszka Maciejak.

Aukcja jest wspólną inicjatywą Fundacji  Mają Przyszłość oraz wielu czołowych Mistrzów Czekolady m.in. Janusza Profusa, Joanny Klimas-Profus, Tomasz Deker, Bożena Sikon – Wojtal, Pawła Małeckiego czy Aleksandry Sowy. Dochód z licytacji jest zawsze przeznaczony na potrzeby dzieci  – Podopiecznych Fundacji Mają Przyszłość.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ AKCJI CHARYTATYWNEJ!

Pomagam – kupuję!

Mimo obiegowej opinii, że zdrowia nie można kupić za pieniądze, nasi Podopieczni każda godziną rehabilitacji, kolejnym zabiegiem operacyjnym udowadniają, że jest inaczej. Ich zdrowie zależy od zebranych środków finansowych.

Dlatego możesz pomóc zostając właścicielem Czekoladowej Pisanki, a my całą przekazaną kwotę wykorzystamy na leczenie i rehabilitację Podopiecznych.

W tym roku zmieniamy formułę naszej akcji. Jak co roku, będą z nami Gwiazdy i Mistrzowie Cukiernictwa,  ale do Beneficjentów dołączą Podopieczni kilku organizacji. Już dziś poznaj wyjątkowych Autorów i przeczytaj co zainspirowało ich do stworzenia właśnie takiego projektu. A już 20 marca, w Pierwszy Dzień Wiosny, zapraszamy do tej zakładki ponownie, na wyjątkową licytację.
Zostań właścicielem jednej z 6 półmetrowych pisanek, czekoladowych dzieł sztuki. Cały dochód ze sprzedaży każdej pisanki będzie przeznaczony na Podopiecznych określonej Fundacji. Licytacja potrwa od godz.12:00 dn. 20 marca do godz.12.00 dn. 24 marca 2015

Zamknij
Nie tracę czasu, wpisujęi zapisuję się na newsletter Fundacji

WYBRANY NEWSLETTER:

Witaj w gronie Przyjaciół Dzieci Fundacji Mają Przyszłość!
Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!

Otrzymasz od 6 do 12 wiadomości rocznie.
Odbierz pocztę i potwierdź subskrypcję do newslettera.
Zamknij
Pomóż nam pomagać dzieciom!
Pomóż dziś lub zostań z nami na dłużej!
Możesz ustanowić niewielkie, ale stałe zlecenie
na swoim rachunku bankowym. Warto pomagać!

Alior Bank SA ul. Łopuszańska 38d 02-232 Warszawa
Nr konta: 65 2490 0005 0000 4520 4418 9818
tytuł jednorazowego przelewu tradycyjnego lub zlecenia stałego:
”na cele statutowe-darowizna”

Wpłaty z zagranicy
SWIFT / BIC Alior Banku: ALBPPLPW

Wpłaty w walucie EURO (IBAN)
PL 69 2490 0005 0000 4600 1195 6471
Wpłaty w pozostałych walutach (IBAN):
PL 87 2490 0005 0000 4600 6190 6006

WPŁACAM

DALEJ »

Wybrana kwota


« wstecz
brain made by 813.pl